F.A.Q.

Co to jest Fura Szczęścia?

Fura Szczęścia to cykliczny projekt charytatywny organizowany przez studentów specjalności Komunikacja w Biznesie, kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt realizowany jest w ramach zajęć z Zarządzania Komunikacją Marketingową. Każdego roku studenci wybierają komu chcą pomagać. W tym roku zamierzamy wesprzeć Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu.

Kto jest organizatorem?

Studenci specjalności Komunikacja w Biznesie, kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Komu pomagamy?

W tym roku zdecydowaliśmy, że wesprzemy Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu.

Jaki jest cel tegorocznej Fury?

– zebranie środków finansowych, które przeznaczone zostaną na budowę altany w ogrodzie Domu Dziecka. Altana będzie wykorzystywana jako scena w czasie przedstawień, występów czy też spotkań z zaproszonymi gośćmi.

-zebranie środków finansowych na budowę garażu, który posłuży jako magazyn. W tej chwili Dom Dziecka nie ma, gdzie przechowywać części swoich rzeczy oraz nie może przyjmować wielu przedmiotów ze względu na brak potrzebnej powierzchni.

-zorganizowanie czasu dzieciom w sposób ciekawy i konstruktywny. Spotkania z inspirującymi osobami, warsztaty oraz rekreacja.

-pomoc materialna w wielu postaciach.

Jak chcemy pomóc?

Poprzez organizowanie wydarzeń i akcji, takich jak: Fura Czekolady, Fifa Student Cup, Fura Pytań – PubQuiz, Zjedz sernik dla Fury, Cyberfura, Fura Czerwonych kubków, Fura Wiedzy oraz Fura Świetlików.

Kto może pomóc?

Każdy, kto lubi i chce pomagać! Osoby zainteresowane zapraszamy na nasz fanpage na facebook’u lub prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@furaszczescia.pl