F.A.Q.


 

Co to jest Fura Szczęścia

Fura Szczęścia jest projektem charytatywnym realizowanym przez  studentów IV roku na specjalności Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt przeprowadzany jest w ramach zajęć Zarządzanie komunikacją marketingową, prowadzonych przez Pana Doktora Marka Zielińskiego z Katedry Strategii Marketingowych. Fura Szczęścia odbywa się cyklicznie i w tym roku jedzie już po raz szósty. Nasi koledzy w zeszłych latach zrobili kawał dobrej roboty, teraz pora na NAS! 🙂

Kto jest organizatorem?

Studenci I roku magisterki, kierunku Zarządzanie, na specjalności Komunikacja w Biznesie!

Co jest celem Fury?

Pomoc, pomoc i jeszcze raz pomoc! Nie chcemy, żeby nasze studia były czasem spędzonym wyłącznie na wykładach. Pragniemy aktywnie pomagać, korzystając z wiedzy, którą zdobyliśmy.

Komu pomagamy?

Co roku każda grupa realizująca projekt Fura Szczęścia wybiera spośród potrzebujących podmiotów jeden, którego chce i jest w stanie wesprzeć. W tym roku wspomożemy Świetlicę Socjoterapeutyczną „Nibylandia” działającą na poznańskim Świerczewie.

Jak chcemy pomóc?

Poprzez szereg akcji, takich jak maraton zumby, nocny bieg na Cytadeli czy wydarzenia rozrywkowe. Harmonogram planowanych eventów jest na bieżąco aktualizowany na stronie. Zapraszamy do śledzenia!

Kogo witamy w naszej Furze?

Projekt skierowany jest głównie do społeczności poznańskiej, lecz jednocześnie zostajemy otwarci i gorąco witamy wszystkie osoby i podmioty, które chcą wspólnie pokazać, że można i warto pomagać.

W jaki sposób mogę pomóc?

Nic trudnego – wystarczy napisać na kontakt@furaszczescia.pl . Z pewnością odpowiemy każdemu, kto się do nas zgłosi! Bądź zawsze na bieżąco – zaglądaj na stronę oraz polub naszego funpage’a na facebooku. Bierz aktywny udział w wydarzeniach. Pokaż, że Tobie też zależy i pomagaj razem z nami!