Harmonogram

DATA WYDARZENIE OPIS
24.03 FURA CZEKOLADY Zbiórka słodkości dla dzieci z Domu Dziecka nr 3 przeprowadzony na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
1-30.04 FURA SERNIKÓW Inicjatywa poznańskiej sieci restauracji “Weranda”, która zobowiązała się do przekazania złotówki od każdego sprzedanego sernika na akcję charytatywną “Fura Szczęścia”
12.04 FIFA Students Cup Turniej w komputerową grę cyfrową “Fifa” organizowany cyklicznie od kilku miesięcy w Pubie Cybermachina. Konkurs wyłania wyróżniającego się gracza, któremu gwarantujemy nagrody od sponsorów. Zapisy na turniej są biletowane, a cały dochód zostanie przekazany na Dom Dziecka nr 3.
16.04 FURA WIEDZY. Pub Quiz Konkurs wiedzy zarówno ekonomicznej jak i innych dziedzin (muzyka, kino, polityka), który ma na celu wyłonienie grupy zwycięzców. Cały zysk z biletów zostanie przekazany na budowę altany przy Domu Dziecka nr 3.
18.05 LICYTACJA podczas zaprzyjaźnionej gali B4KWB Licytacja wartościowych przedmiotów, biletów i zaproszeń, która zostanie przeprowadzona na gali studenckiej, która zrzesza wszystkich studentów i absolwentów specjalizacji “Komunikacja w Biznesie”
7.06. FURA CZERWONYCH KUBKÓW Impreza charytatywna organizowana przez studentów dla mieszkańców Poznania. Motywem przewodnim będzie “Amerykańska Domówka”, a elementem charakterystycznym będą alkohole podawane w czerwonych kubkach. Wstęp to koszt 10 zł, a całość przychodu z biletów przekazana zostanie na budowę altany.
9.06 FURA ŚWIETLIKÓW. Bieg Bieg Charytatywny organizowany od kilku lat w Poznaniu. Odbywa się on w godzinach wieczornych, a znakiem rozpoznawczym biegaczy są świecące elementy. Dystans to 5 km. Bieg organizowany jest na świeżym powietrzu, w tym roku będzie to teren nad Wartą.