Komu pomagamy?

6 edycja Fury Szczęścia rusza na pomoc dzieciom i młodzieży ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia” na poznańskim Świerczewie. Podopieczni z trudnych rodzin, zmagający się na co dzień z problemami, na które nie mają wpływu, zwrócili naszą uwagę i chwycili za serce. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z placówką.

Opiekunowie z „Nibylandii” swoimi działaniami chcą przypomnieć, co w rozwoju dziecka jest najważniejsze. Dbają o ich aktywność, zabawy z rówieśnikami i uczą, jak nawiązać kontakt z drugim człowiekiem. Ponadto dzięki pomocy wolontariuszy podopieczni są w stanie odrobić prace domowe i przerobić problemowy materiał z zajęć. My, jako organizatorzy Fury Szczęścia, całkowicie się pod tymi działaniami podpisujemy!

Angażując się w tegoroczną akcję chcemy pomóc Nibylandii stać się miejscem jeszcze bardziej przytulnym i dobrze wyposażonym, by przez długie lata była azylem dla wszystkich podopiecznych, którzy tak bardzo go potrzebują.

Naszym celem jest zebranie środków finansowych oraz materialnych potrzebnych do wyremontowania świetlicy oraz wymiana wyposażenia. Aktualne wyposażenie świetlica otrzymała w użyczenie do końca tego roku, co więcej potrzebny jest remont.

Powiększenie przestrzeni oraz dostosowanie schodów do wymagań przepisów przeciwpożarowych pozwoli przyjąć więcej podopiecznych, a chętnych nie brakuje. Jest o co walczyć, dlatego gorąco zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji!