FURA CIUCHÓW I BABI TARG

Pierwszą akcją organizowaną przez tegoroczną edycję Fury Szczęścia była Fura Ciuchów. Początek wiosny to idealna pora na przegląd szafy i wietrzenie garderoby. My wykorzystaliśmy ten moment i 4 kwietnia w budynku głównym Uniwersytetu Ekonomicznego przeprowadziliśmy zbiórkę używanych ubrań, które będąc w dobrym stanie mogą posłużyć komuś innemu.

Akcja okazała się wielkim sukcesem, bowiem przygotowane kartony były wypełnione o brzegi, a z godziny na godzinę przybywało worków z ubraniami. Studenci i pracownicy uczelni przeszli nasze najśmielsze oczekiwania, za co bardzo im dziękujemy!
Kolejnym etapem naszej akcji była sprzedaż zebranych ubrań na Babim Targu- cyklicznej imprezie, która odbywa się rokrocznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jest to impreza na wzór garażowych wyprzedaży, gdzie chętne osoby sprzedają ubrania na swoim stosiku.

W tym roku Fura Szczęścia po raz pierwszy zagościła na MTP by sprzedać zebrane podczas zbiórki ubrania. Chętnych nie brakowało i udało nam się zebrać aż 1800 zł! Jest to znakomity wynik, tym bardziej, że Fura Ciuchów to zupełnie nowe wydarzenie, które zostało zorganizowane w ramach Fury Szczęścia. Pierwsze i mamy pewność, że nie ostatnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *