Fura Pytań

„Jakie filmy zdobyły najwięcej Oscarów?”, „Jakie imiona noszą dzieci słynnych Mostowiaków?”, „Jakie brzmi słynne powiedzenie Arnolda Boczka z polskiego serialu Świat według Kiepskich?”. Na te i wiele innych pytań musiało odpowiedzieć 10 drużyn, biorących udział w filmowej edycji Fury Pytań, która 11 kwietnia odbyła się w pubie CyberMachina.

Rywalizacja była bardzo zaciekła, jednak zwycięską drużyną okazała się Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa, która we wiedzy filmowej nie mała sobie równych.

Pytania były bardzo zróżnicowane, od wiedzy na temat polskich seriali po znajomość plakatów i ścieżek dźwiękowych. A wszystko po to, żeby wspomóc Stowarzyszenie Koniczynka.

Pieniądze zebrane z uczestnictwa w konkursie zostaną przeznaczone na zakup nowego samochodu dla podopiecznych.  Na spragnionych czekał specjalny drink przygotowany przez Cybermachinę- Cyber Fura, z którego część  pieniądzy  również trafi do Stowarzyszenia. Dziękujemy naszemu sponsorowi, Climbing Spot, który przygotowaø voucher na lekcję wspinaczki dla każdego uczestnika Fury Pytań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *