Co to jest Fura Szczęścia

Fura Szczęścia jest projektem charytatywnym realizowanym przez studentów IV roku na specjalności Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt przeprowadzany jest w ramach zajęć Zarządzanie komunikacją marketingową, prowadzonych przez Pana Doktora Marka Zielińskiego z Katedry Strategii Marketingowych. Fura Szczęścia odbywa się cyklicznie i w tym roku jedzie już po raz ósmy. Wszystkie poprzednie edycje, to ponad 200 000 zł zebranych na pomoc potrzebującym, teraz pora na NAS! ?

Kto jest organizatorem?

Studenci IV roku kierunku Zarządzanie, na specjalności Komunikacja w Biznesie z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu!

Co jest celem Fury?

Pomoc tym, którzy mają w życiu mniej szczęścia niż my! Nie chcemy, żeby nasze studia były czasem spędzonym wyłącznie na wykładach. Pragniemy aktywnie pomagać, korzystając z wiedzy, którą zdobyliśmy.

Komu pomagamy i na co zbieramy?

Co roku każda grupa realizująca projekt Fura Szczęścia wybiera spośród potrzebujących podmiotów jeden, którego chce i jest w stanie wesprzeć. W tym roku wspomożemy Stowarzyszenie Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół Koniczynka. Zebrane przez nas pieniądze posłużą jako wkład własny na zakup nowego samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych.

Jak chcemy pomóc?

Pomagamy poprzez szereg akcji, takich jak zbiórka ubrań, impreza taneczna, nocny Bieg Świetlików czy wydarzenia rozrywkowe. Szczegółowe informacje i harmonogram planowanych eventów jest na bieżąco aktualizowany na stronie i naszym fanpage’u na Facebooku. Zapraszamy do śledzenia!

Kogo witamy w naszej Furze?

Projekt skierowany jest głównie do społeczności poznańskiej, lecz zostajemy otwarci i gorąco witamy wszystkie osoby i podmioty, które chcą wspólnie pokazać, że można i warto pomagać. Mamy nadzieję, że wkrótce Fura Szczęścia będzie coraz bardziej rozpoznawalnym przedsięwzięciem.

W jaki sposób mogę pomóc?

Nic trudnego – wystarczy napisać na [email protected] . Z pewnością odpowiemy każdemu, kto się do nas zgłosi! Bądź zawsze na bieżąco – zaglądaj na stronę oraz polub naszego funpage’a na facebooku. Zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniach. Jeśli nie możesz lub nie masz ochoty- nic straconego! Możesz wspomóc Furę Szczęścia poprzez internetową zrzutkę pieniędzy- https://zrzutka.pl/g6g2h2 Pokaż, że Tobie też zależy i pomagaj razem z nami!