Co to jest Fura Szczęścia

Fura Szczęścia jest projektem charytatywnym realizowanym przez studentów IV roku na specjalności Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt przeprowadzany jest w ramach zajęć Zarządzanie komunikacją marketingową, prowadzonych przez Pana Doktora Marka Zielińskiego z Katedry Strategii Marketingowych. Fura Szczęścia odbywa się cyklicznie i w tym roku jedzie już po raz ósmy. Wszystkie poprzednie edycje, to ponad 200 000 zł zebranych na pomoc potrzebującym, teraz pora na NAS! ?

Kto jest organizatorem?

Studenci IV roku kierunku Zarządzanie, na specjalności Komunikacja w Biznesie z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu!

Co jest celem Fury?

Pomoc tym, którzy mają w życiu mniej szczęścia niż my! Nie chcemy, żeby nasze studia były czasem spędzonym wyłącznie na wykładach. Pragniemy aktywnie pomagać, korzystając z wiedzy, którą zdobyliśmy.

Komu pomagamy i na co zbieramy?

Co roku każda grupa realizująca projekt Fura Szczęścia wybiera spośród potrzebujących podmiotów jeden, którego chce i jest w stanie wesprzeć. W tym roku wspomożemy Stowarzyszenie Zrozumieć i Pomóc, które zajmuje się zdrowiem psychicznym. Dzięki środkom zebranym w ramach tegorocznej Fury będziemy mogli pomóc im w wyposażeniu Mieszkania Chronionego, czyli miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla osób zmagających się z trudnościami natury psychicznej.

Jak chcemy pomóc?

Pomagamy poprzez szereg akcji, takich jak licytacja charytatywna, wydarzenia online czy challenge. Szczegółowe informacje i harmonogram planowanych eventów jest na bieżąco aktualizowany na stronie i naszych mediach społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia!

Kogo witamy w naszej Furze?

Projekt skierowany jest głównie do społeczności poznańskiej, lecz zostajemy otwarci i gorąco witamy wszystkie osoby i podmioty, które chcą wspólnie pokazać, że można i warto pomagać. Mamy nadzieję, że wkrótce Fura Szczęścia będzie coraz bardziej rozpoznawalnym przedsięwzięciem.

W jaki sposób mogę pomóc?

Bądź zawsze na bieżąco – zaglądaj na stronę oraz polub naszego fanpage’a na Facebooku, Instagramie oraz TikToku. Zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniach. Jeśli nie możesz lub nie masz ochoty- nic straconego! Możesz wspomóc Furę Szczęścia – #teamkwb poprzez internetową zrzutkę pieniędzy – https://zrzutka.pl/jmpsv7. Pokaż, że Tobie też zależy i pomagaj razem z nami!