Co to jest Fura Szczęścia

Fura Szczęścia jest projektem charytatywnym realizowanym przez studentów IV roku na specjalności Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt przeprowadzany jest w ramach zajęć Zarządzanie komunikacją marketingową, prowadzonych przez Pana Doktora Marka Zielińskiego z Katedry Strategii Marketingowych. Fura Szczęścia odbywa się cyklicznie i w tym roku jedzie już po raz ósmy. Wszystkie poprzednie edycje, to ponad 200 000 zł zebranych na pomoc potrzebującym, teraz pora na NAS! ?

Kto jest organizatorem?

Studenci IV roku kierunku Zarządzanie, na specjalności Komunikacja w Biznesie z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu!

Co jest celem Fury?

Pomoc tym, którzy mają w życiu mniej szczęścia niż my! Nie chcemy, żeby nasze studia były czasem spędzonym wyłącznie na wykładach. Pragniemy aktywnie pomagać, korzystając z wiedzy, którą zdobyliśmy.

Komu pomagamy i na co zbieramy?

Co roku każda grupa realizująca projekt Fura Szczęścia wybiera spośród potrzebujących podmiotów jeden, którego chce i jest w stanie wesprzeć. W tym roku wspomożemy Przedszkole Specjalne „Orzeszek”. Zebrane przez nas środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego ułatwiającego codzienne życie podopiecznym przedszkola.

Jak chcemy pomóc?

Pomagamy poprzez szereg akcji, takich jak licytacja charytatywna, wydarzenia online czy challenge. Szczegółowe informacje i harmonogram planowanych eventów jest na bieżąco aktualizowany na stronie i naszym fanpage’u na Facebooku. Zapraszamy do śledzenia!

Kogo witamy w naszej Furze?

Projekt skierowany jest głównie do społeczności poznańskiej, lecz zostajemy otwarci i gorąco witamy wszystkie osoby i podmioty, które chcą wspólnie pokazać, że można i warto pomagać. Mamy nadzieję, że wkrótce Fura Szczęścia będzie coraz bardziej rozpoznawalnym przedsięwzięciem.

W jaki sposób mogę pomóc?

Bądź zawsze na bieżąco – zaglądaj na stronę oraz polub naszego fanpage’a na Facebooku, Instagramie oraz TikToku. Zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniach. Jeśli nie możesz lub nie masz ochoty- nic straconego! Możesz wspomóc Furę Szczęścia – #teamkwb poprzez internetową zrzutkę pieniędzy – https://zrzutka.pl/b4kav8 lub wzięcie udziału w licytacji charytatywnej – https://www.facebook.com/groups/452125859190891. Pokaż, że Tobie też zależy i pomagaj razem z nami!